1. Home
  2. FlySky

PODŁOGA INTERAKTYWNA.

Wykorzystaj wszystkie swoje zmysły, aby nauka, ćwiczenia i terapia stały się niezapomnianą zabawą dzięki podłodze interaktywnej.

Ucz się z FlySky i poznaj nowy wymiar zabawy!

Wykorzystaj wszystkie swoje zmysły, aby nauka, ćwiczenia i terapia stały się niezapomnianą zabawą dzięki podłodze interaktywnej. Potrzebujesz więcej? Spróbuj znaleźć własne rozwiązania na FlySky przez Internet - gwarantowany dostęp do uniwersum multimediów, gier i aplikacji. 

Zestawy

BASIC

FlySky Basic jest podstawowym zestawem pozwalającym w pełni cieszyć się możliwościami jakie daje podłoga interaktywna. W pakiecie z urządzeniem otrzymasz 102 aplikacje oraz pisak IR.

EXTRA

Jeżeli oczekujesz czegoś więcej niż wersja standardowa, ten zestaw jest dla Ciebie. Zawiera dodatkowy pisak IR na przedłużce, a do zestawu Basic dodajemy 5 pakietów aplikacji - łącznie 139 gier na platformie.

PREMIUM

Zestaw dla najbardziej wymagających użytkowników! Wraz z urządzeniem FlySky możesz liczyć na całe mnóstwo dodatków: 156 aplikacji, pisaki IR o różnych długościach, matę puzzlową oraz torbę na akcesoria.

FlySky: ucz się i raduj razem z nami!

Wykorzystaj wszystkie swoje zmysły, aby nauka, ćwiczenia i terapia stały się niezapomnianą zabawą dzięki interaktywnej podłodze. Potrzebujesz czegoś więcej? Spróbuj znaleźć własne rozwiązania dla FlySky przez Internet - masz zagwarantowany dostęp do wszechświata multimediów, gier i aplikacji. 

Odkryj dynamiczne możliwości FlySky GO!

Rozwiązanie, które pokochali wszyscy nasi użytkownicy. Możesz cieszyć się ogromnymi zasobami gier i aplikacji bez konieczności montażu urządzenia w konkretnym miejscu. Ten produkt pozwala na korzystanie z wszystkich zalet standardowej podłogi interaktywnej również w postaci stołu interaktywnego. Prosta i intuicyjna kalibracja pozwala w łatwy sposób dostosować działanie urządzenia do powierzchni, na której wyświetlany będzie obraz. 

FlySky – dane techniczne

Parametry elektryczne:

Zasilanie: 230V, 50Hz
Pobór energii: 350W

System audio:

Dwa głośniki o mocy 15W z wbudowanym wzmacniaczem

Rodzaj złączy:

USB, VGA, Jack, RJ45 (Ethernet)

Jednostka centralna:

Procesor: 3.5 GHz unit
Pamięć RAM:
4GB DDR4
Dysk twardy:
120GB SSD
System operacyjny:
Linux

Parametry projektora:

Jasność: 3600 ANSI Iumen
Rozdzielczość:
1280 x 800

Co jeszcze?

NO SHADOW

Technologia FlySky potrafi rozpoznawać cienie i eliminować ich przypadkowy wpływ na aktywność użytkownika podczas pracy lub zabawy.

CLICK

Technologia FlySky eliminuje opóźnienia w interakcji ruchu użytkownika i odczytu obrazu, umożliwiając wykorzystanie aplikacji i gier na zajęciach rytmicznych.

MOVING LIGHT

Dynamiczna reakcja na zmiany oświetlenia oraz automatyczna regulacja parametrów w celu zapewnienia utrzymania optymalnej jakości obrazu w każdych warunkach.

DIGITAL DIDACTICS

Wszystkie aplikacje i gry opierają się na innowacyjnych rozwiązaniach metodycznych w myśl założenia – „bawić i uczyć”.

Akcesoria zawarte w zestawie:

Urządzenie
FlySky

Pilot
(2 sztuki)

Pisak
IR

Karta
sieciowa

Zasilacz
sieciowy

Zestaw
montażowy

Karta
gwarancyjna

Zestaw 102 aplikacji

Galeria zdjęć