Quiz Twierdza

Ta barwna aplikacja quizowa polega na poszerzaniu wiedzy w atmosferze rywalizacji pomiędzy dwoma graczami lub dwiema grupami graczy. Użytkownicy na zmianę odpowiadają na pojawiające się pytania. Przed każdym pytaniem należy wybrać poziom trudności na jakim ma być kolejne pytanie - łatwym, średnim lub trudnym. Czym trudniejsze pytanie, tym większe przeciwnik odniesie „obrażenia”. Uwaga - jednocześnie łatwiej jest stracić kolejkę i szansę na zdobycie punktów, odpowiadając błędnie.  

Formuła quizu doskonale wpływa na koncentrację, umiejętność dedukcji i zapamiętywanie nowych informacji. W ten sposób nauka przybiera niezwykle ciekawą i absorbującą formułę przyswajania zagadnień z wszelkich dziedzin życia. 

Zawarte w pakiecie ćwiczenia realizują takie zagadnienia jak:

Nazwy i pojęcia geograficzne

Podstawowe działania

Poznawanie świata zwierząt

Definicje matematyczne

Stosowanie kompromisów

Koordynacja wzrokowo - ruchowa

Wiedza przyrodnnicza

Zdrowa
rywalizacja

Angażujące wyzwanie edukacyjne!

Ogromny wpływ na zaangażowanie ucznia w zajęcia z interaktywnym Quizem Twierdza jest możliwość aktywnego uczenia się. Zamiast nudnego powtarzania materiału - losowo ukazujące się pytania z różnych kategorii wiedzy. Taki sposób poszerzania wiedzy jest jedną z najbardziej efektywnych form nauki. 

 

Rozwijane kompetencje kluczowe:

ĆWICZENIE
KONCENTRACJI

ROZUMIENIE
INFORMACJI

KOMPETENCJE MATEMATYCZNE

Kliknij na ilustracje, aby zobaczyć rozgrywki aplikacji z pakietu!