1. Home
  2. Roomie

ŚCIANA INTERAKTYWNA.

Wykorzystaj wszystkie zmysły, aby nauka, trening i terapia były niezapomniane i zabawne dzięki Roomie.

Roomie

to wyjątkowe urządzenie multimedialne stanowiące doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych. To wszystko dzięki bogatej ofercie gier edukacyjnych znajdujących się w pakiecie podstawowym, dodatkowym pakietom aplikacji oraz bezpłatnemu dostępowi do zasobów Internetu, platform edukacyjnych i YouTube. Najważniejszą i najciekawszą cechą Roomie jest możliwość wyświetlania aktywnego obrazu na dowolnej płaskiej powierzchni w trybie interaktywnej podłogi lub interaktywnej ściany. A wszystko to zamknięte jest w zgrabnej obudowie, która zapewnia pełną mobilność urządzenia pomiędzy salami wykładowymi, salami konferencyjnymi czy biurami. 

Zestawy

BASIC

Podstawowy zestaw, który pozwala w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje ściana interaktywna. W zestawie znajduje się 150 aplikacji, 50 dedykowanych piłeczek z torbą na akcesoria, 2 piloty i 2 sztuki długopisów IR o średniej długości.

EXTRA

Gotowy na jeszcze lepszą zabawę? Sprawdź pakiet Roomie Extra. Zawiera 229 aplikacji, 100 dedykowanych piłeczek z torbą na akcesoria i 2 pistolety na podczerwień. W tym pakiecie znajdziesz także 2 piloty i 2 długopisy IR o różnych długościach.

PREMIUM

Zestaw dla najbardziej wymagających użytkowników. Zawiera wszystkie możliwe dodatki! Otrzymasz 481 aplikacji, piankową matę puzzlową, 100 dedykowanych piłeczek z torbą na akcesoria, 2 pistolety na podczerwień, 2 długopisy IR i 2 piloty.

Edukacja i rehabilitacja

Roomie to produkt multimedialny pozwalający na wszechstronną naukę, terapię i zabawę użytkownikom w każdym wieku. To kreatywne i innowacyjne rozwiązanie, które uczy poprzez zabawę. Dzięki szerokiej gamie zastosowań edukacyjnych jest doskonałym narzędziem edukacyjnym. Lekcje są nie tylko ciekawsze, ale także wypełnione po brzegi merytoryczną treścią. A wszystko to zamknięte w zgrabnej obudowie, która zapewnia pełną mobilność urządzenia pomiędzy salami wykładowymi, salami konferencyjnymi czy biurami.

Koordynacja wzrokowa
i ruchowa

Koncentracja

Specjalne potrzeby edukacyjne

Praca w grupie

Myślenie przestrzenne

Zdolności motoryczne

Rehabilitacja

Terapia

Edu-rght-img
Edu-rght-img

Roomie - dane techniczne

Rozmiar obrazu:

226 x 168 cm

Jasność obrazu:

4000 ANSI lumens

Rozdzielczość obrazu:

1024 x 768

Wymiary:

680 x 360 x 380 mm

Waga:

28 kg 

marking img

Procesor: 

Jednostka 3.5 GHz

Pamięć RAM:

4GB DDR4

Dysk twardy:

120GB SSD

System operacyjny:

Linux

System audio:

Dwa głośniki o mocy 15W z wzmacniaczem

Poznaj Roomie

To wyjątkowe urządzenie multimedialne stanowiące doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych. To wszystko dzięki bogatej ofercie gier edukacyjnych znajdujących się w pakiecie podstawowym, dodatkowym pakietom aplikacji oraz bezpłatnemu dostępowi do zasobów Internetu, platform edukacyjnych i YouTube. Najważniejszą i najciekawszą cechą Roomie jest możliwość wyświetlania aktywnego obrazu na dowolnej płaskiej powierzchni w trybie interaktywnej podłogi lub interaktywnej ściany. A wszystko to zamknięte jest w zgrabnej obudowie, która zapewnia pełną mobilność urządzenia pomiędzy salami wykładowymi, salami konferencyjnymi czy biurami. 

Akcesoria zawarte w zestawie:

Urządzenie
Roomie

Pilot
(2 sztuki)

Pisak IR
na przedłużce

Karta
sieciowa

Zasilacz
sieciowy

Zestaw
piłeczek

Worek
na akcesoria

Instrukcja
obsługi

Karta
gwarancyjna

Zestaw 150
aplikacji

Galeria zdjęć