Pisaki IR

Niezwykła precyzja interaktywnego pisaka IR pozwala na swobodne pisanie, rysowanie i kolorowanie. Może być również wykorzystywany w grach online, np. w szachach, sudoku i tym podobnych. Jest również niezbędny do sprawnego przeprowadzenia procesu kalibracji, jeżeli zajdzie taka potrzeba. 

Uchwyt przedłużający

Mnogość zastosowań urządzenia interaktywnego FlySky oraz różnorodność typów pomieszczeń, w których można je zainstalować, dotyczy również instalacji wewnątrz pomieszczeń, gdzie występuje bardzo wysoki lub podwieszany sufit. Rekomendujemy wówczas zastosowanie dedykowanych, regulowanych uchwytów przedłużających, które są dostępne w trzech konfiguracjach: 

Zakres przedłużenia: 25 do 50 cm

Zakres przedłużenia: 50 do 80 cm

Zakres przedłużenia: 80 do 120 cm

Stojak mobilny

Dedykowany stojak mobilny na kółkach składa się ze specjalnie zaprojektowanego pulpitu na urządzenie oraz wysokiej jakości, stabilnego, dostępnego w dwóch wariantach statywu (GO i GO MAX). Specjalnie zaprojektowany kształt stojaka pozycjonuje urządzenie w taki sposób, aby o obraz gry wyświetlany był w bezpiecznej odległości od całej konstrukcji. W ten sposób czemu użytkownicy mogą cieszyć się pełną funkcjonalnością FlySky bez żadnych ograniczeń. 

Biała mata piankowa

Jeśli nie posiadasz podłogi w jednolitym kolorze, proponowana przez nas biała mata piankowa świetnie się sprawdzi jako dodatkowe akcesorium. Zastosowanie jej sprawi, że obraz wyświetlany przez FlySky będzie miał możliwie najlepszą jakość i wyrazistość. Mata ma wymiary 2x3 m i jej wymiary odpowiadają obrazowi wyświetlanemu przez FlySky w standardowych zastosowaniach.

Galeria zdjęć